Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
SharePoint
На головну Укренерго> Повна новина

 UkrEnergoPublic - wpDetailsNew

Диспетчерське управління

Укренерго забезпечить транспортування електроенергії до Польщі

​​​​​​01 вересня 2015 року о 12.00, згідно з трьохстороннім Договором про постачання електричної енергії з України до Республіки Польща для надання аварійної допомоги, укладеним ДП "НЕК "Укренерго", ДП «Енергоринок» та польським системним оператором PSE S.A. у серпні, та за заявкою PSE S.A., була включена в роботу міждержавна повітряна лінія електропередачі 220 кВ Добротвірська ТЕС – Замость (Польща).

Нагадаємо, за зазначеним Договором ДП «Енергоринок» надає польській енергосистемі аварійну допомогу за ціною, встановленою відповідною Постановою НКРЕКП, а ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" уповноважено погоджувати чи відмовляти в наданні аварійної допомоги залежно від оцінки безпеки експлуатації української енергосистеми.

Наразі по лінії електропередачі 220 кВ Добротвірська ТЕС – Замость передається 135 МВт, при максимальній технічій можливості 235 МВт.

«Надання аварійної допомоги з електропостачання для держав-сусідів є загальноприйнятою практикою у європейських країнах», - зазначив в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Юрій Касіч. - Фахівці нашого підприємства готові забезпечити безперебійне та надійне транспортування енергії до братньої країни».

Водночас, хочемо підкреслити, що пріоритетом для ДП «НЕК «Укренерго» є забезпечення балансу та надійності ОЕС України.

​​​​​​