Новини Про компанію Держенергонагляд Держінспекція НТЦЕ Робота ОЕС України
Виробнича діяльність Закупівлі Аукціони Міжнародна діяльність ЗМІ про підприємство та енергетику
Кадрова політика Міжнародні змагання Контакти Корисні посилання Нормативна база
Архів

« Квітень 2014
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Початок діапазону
дд мм рр
Кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]
Список присутніх 30 березня 2007 версія для друку

СПИСОК

учасників громадських слухань з метою обговорення оцінки

впливу на навколишнє середовище будівництва повітряної лінії

750 кВ Рівненська АЕС – Київська

 

м. Кузнецовськ (20.02.2007)

1.

Джон Реншоу

Консультант ЄБРР

2.

Майкл Холгейт

Консультант ЄБРР

3.

Галіч Ірина Валентинівна

Консультант

4.

Шинкаренко Володимир

Перекладач-консультант

5.

Ракович Оксана Василівна

Консультант

6.

Козира Ірина Валеріївна

Головний спеціаліст Мінпаливенерго

7.

Ходаківський Анатолій Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва НЕК «Укренерго»

8.

Шевчук Іван Степанович

Заступник начальника служби форм власності та цінних паперів НЕК „Укренерго”

9.

Обухов Анатолій Георгійович

Заступник головного інженера інституту «Укренергомережпроект»

10.

Граб Мирослав Степанович

Головний інженер Львівського інституту «Укренергомережпроект»

11.

Павлишин Ярослав Кирилович

Заступник директора з зовнішніх зв’язків і капітального будівництва Західної ЕС НЕК «Укренерго»

12.

Трухан Надія Миколаївна

Начальник служби капітального будівництва Західної ЕС НЕК «Укренерго»

13.

Фрідман Микола Абрамович

Генеральний директор ВП «Рівненська АЕС»

14.

Комариця Володимир Миколайович

Заст. головного інженера ВП «Рівненська АЕС»

15.

Коровкін Володимир Олександрович

Міський голова м. Кузнєцовськ

16.

Пасіка Василь Григорович

Головний інженер УКБ ВП «Рівненська АЕС»

17.

Савчук Ігор Сергійович

Начальник ВМС та ТД ВП «Рівненська АЕС»

18.

Берташ Віталій Павлович

Інженер-гідротехнік Рокитнівського Управління водного господарства

19.

Євгененко Олег Валентинович

ДП «Володимирецький лісгосп»

20.

Давидюк Вадим Васильович

Сільський голова с. Балаховичі

21.

Озеруга Микола Костянтинович

Сільський голова с. Полиці

22.

Дубенецька Мирослава Миколаївна

Міська молодіжна громадська організація «Екоклуб»

23.

Совгуть Василь Сергійович

Екологічна інспекція смт.Володимирець

24.

Скібчик Анатолій Володимирович

Екологічна інспекція м. Кузнєцовськ

25.

Гуз Валерій Петрович

Заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури

26.

Антонюк Надія Григорівна

Сільський голова с. Ромейки

27.

Назарук Леся Іванівна

Сільський голова с. Заболоття

28.

Жук Микола Костянтинович

Голова СВК «Заболоття»

29.

Білоконь Тетяна Миколаївна

Кузнєцовський міський відділ земельних ресурсів

30.

Юсин Надія Василівна

Селищний голова смт. Н. Рафалівка

31.

Максименко Сергій Олексійович

Київський інститут «Енергопроект»

32.

Мартинюк Петро Степанович

Районна рада смт. Володимирець

33.

Дяків Віктор Володимирович

Товариство меліораторів і водогосподарників Рівненщини «Полісся»

34.

Чугай Юхим Павлович

Представник організації „Демократичний МУР”

35.

Войнілович Олександр Іванович

Головний лікар СЕС м. Сарни

36.

Фесянов Петро Олексійович

Заступник начальника екологічного контролю Держуправління охорони Рівненської області

37.

Пампушик Віктор Герасимович

Інспектор Рівненської Облдержземінспекції

38.

Ярута Володимир Володимирович

Завідувач сектору Володимирецького районного відділу земельних ресурсів

39.

Логвінов Микола Євдокимович

Головний державний санітарний лікар Володимирецького району

40.

Березюк Ярослав Михайлович

Начальник відділу внутрішньої політики Володимирецької держадміністрації

41.

Прозапас Олексій Іванович

Заступник голови селищної ради м. Сарни

42.

Захарчук Петро Михайлович

Заступник голови райдержадміністрації м. Сарни

43.

Зінчик Роман Миколайович

Начальник районного відділу земельних ресурсів  м. Сарни

44.

Бовкун Юрій Павлович

Секретар Кричильської сільської ради

45.

Вакуліч Петро Сергійович

Перший заступник голови Володимирецької райдержадміністрації

46.

Осмолович Олександр Григорович

Селищний голова смт. Володимирець

47.

Луцик Ігор Богданович

Директор Рокитнівського лісгоспу

48.

Стадник Василь Степанович

Державний інспектор екоінспекції Рокитнівського району 

49.

Стадник Дмитро Петрович

Помічник санітарного лікаря Рокитнівського району

50.

Чиж Михайло Ананійович

Голова СГПП «Мир»

51.

Боровик Роман Володимирович

Сільський голова с. Констянтинівка

52.

Василюк Василь Михайлович

Голова СВК «Городецьке»

53.

Новоселецький Микола Іванович

Заступник голови Рокитнівської РДА

54.

Мартинюк Ганна Іванівна

Сільський голова Кисорицької с/р Рокитнівського району

55.

Богданець Анатолій Васильович

Сільський голова Масевицької с/р Рокитнівського району

56.

Ярощук Олена Анатоліївна

Редактор Володимирецького радіомовлення

57.

Городний Олексій Остапович

Редактор газети «Володимирецький вісник»

58.

Жук Ірина Валеріївна

Кореспондент ТРК «Рівнеатом»

59.

Прокіпчук Василь Михайлович

Інженер студії місцевого телебачення

60.

Зубенко Олена Анатоліївна

Редактор радіомовлення ВП «Рівненська АЕС»

61.

Тимофеєнко Надія Володимирівна

Фотограф ВРГ та ЗМІ ВП «Рівненська АЕС»

62.

Давидов Володимир Петрович

Відповідальний секретар газети «Енергія»

 

 

 

м. Житомир (21.02.2007)

1.

Джон Реншоу

Консультант ЄБРР

2.

Майкл Холгейт

Консультант ЄБРР

3.

Галіч Ірина Валентинівна

Консультант

4.

Шинкаренко Володимир

Перекладач-консультант

5.

Ракович Оксана Василівна

Консультант

6.

Козира Ірина Валеріївна

Головний спеціаліст Мінпаливенерго

7.

Ходаківський Анатолій Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва НЕК «Укренерго»

8.

Воробей Лариса Василівна

Заст. начальника служби розробки перспективних інвестиційних програм та проектів будівництва

9.

Шевчук Іван Степанович

Заст. начальника служби форм власності та цінних паперів НЕК  Укренерго»

10.

Обухов Анатолій Георгійович

Заступник головного інженера інституту «Укренергомережпроект»

11.

Бондаренко Олександр Михайлович

Директор Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

12.

Лопушко Леонід Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

13.

Закусило Микола Олександрович

Заступник директора з загальних питань Житомирських МЕМ Центральної ЕС                       НЕК „Укренерго”

14.

Баранівський Анатолій Михайлович

Директор Житомирських МЕМ Центральної ЕС                       НЕК „Укренерго”

15.

Черненко Микола Андрійович

Заст. голови Житомирської облдержадміністрації

16.

Франчук Борис Абрамович

Заст. начальника управління обласної держадмініс-трації з питань енергетики, зв’язку та транспорту

17.

Ющенко Андрій Петрович

Перший заст. голови РДА Володарськ-Волинського району

18.

Антонюк Володимир Петрович

Держ. інспектор з охорони НПС Володарськ-Волинського району

19.

Столярчук Володимир Володимирович

Головний лікар районної СЕС Володарськ-Волинського району

20.

Оникійчук Алла Віталіївна

Сільський голова с. Суховоля Володарськ-Волинського району

21.

Бахур Світлана Миколаївна

Сільський голова с. Грушки Володарськ-Волинського району

22.

Опанасюк Павло Петрович

Сільський голова с. Сколобів Володарськ-Волинського району

23.

Лещенкова Ольга Василівна

Сільський голова с. Дворище Володарськ-Волинського району

24.

Косякевич Віктор Миколайович

Сільський голова с. Зубринка Володарськ-Волинського району

25.

Романюк Олександр Романович

Перший заст. голови РДА Ємільчинського району

26.

Дорош Михайло Миколайович

Начальник земельного відділу Ємільчинського району

27.

Крилов Анатолій Вікторович

Головний лікар районної СЕС Ємільчинського району

28.

Дем’янчук Володимир Михайлович

Начальник районної екологічної інспекції Ємільчинського району

29.

Філоненко Леонід Іванович

Сільський голова смт. Ємільчино Ємільчинського району

30.

Шостак Ганна Василівна

Сільський голова с. Сербо-Слобідська Ємільчинського району

31.

Крупницький Григорій Володимирович

Сільський голова с. Неділище Ємільчинського району

32.

Штиль Надія Григорівна

Сільський голова с. Мала Глумча Ємільчинського району

33.

Гриценко Віктор Григорович

Заст. голови РДА Коростишівського району

34.

Осінська Надія Григорівна

Начальник управління екології Коростишівського району

35.

Яворенко Тетяна Павлівна

Сільський голова с. Кам’яний Брід Коростишівського району

36.

Чепік Василь Якович

Заст. голови РДА Олевського району

37.

Горпинич Наталія Максимівна

Сільський голова с. Лопатичі Олевського району

38.

Тимощук Василь Адамович

Секретар сільської ради с. Кишин Олевського району

39.

Сташенко Володимир Іванович

Перший заст. голови РДА Радомишльського району

40.

Писаренко Сергій Іванович

Начальник районної екологічної інспекції Радомишльського району

41.

Хрущ Анжела Анатоліївна

Заст. головного сан. лікаря Радомишльського району

42.

Макаров Петро Іванович

Сільський голова с. Борщів Радомишльського району

43.

Богуславець Василь Іванович

Сільський голова с. Чайківка Радомишльського району

44.

Хиля Юрій Сергійович

Сільський голова с. Пилиповичі Радомишльського району

45.

Галицький Віталій Болеславович

Сільський голова с. Кримок Радомишльського району

46.

Марченко Тетяна Іванівна

Сільський голова с. Глухів Радомишльського району

47.

Романенко Микола Якович

Сільський голова с. Велика Рача Радомишльського району

48.

Комашко Анатолій Авсентійович

Заст. міського голови м. Радомишль Радомишльського району

49.

Ліневич Валентин Віталійович

Заст. голови РДА Червоноармійського району

50.

Тушинська Валентина Антонівна

Головний державний лікар районної СЕС Червоноармійського району

51.

Халімовський Олександр Володимирович

Державний екологічний інспектор Червоноармійського району

52.

Фісак Людмила Сергіївна

Сільський голова с. Кошелівка Червоноармійського району

53.

Швець Анатолій Прохорович

Перший заст. голови РДА Черняхівського району

54.

Радчик Валерій Ізраїльович

Головний санітарний лікар Черняхівського району

55.

Мартиненко Микола Васильович

Державний екологічний інспектор Черняхівського району

56.

Янович Аркадій Леонідович

Сільський голова с. Сліпчиці Черняхівського району

57.

Буднік Сергій Миколайович

Сільський голова с. Бежів Черняхівського району

58.

Чепель Тетяна Дмитрівна

Сільський голова с. Андріївка Черняхівського району

59.

Ничипорук Іван Васильович

Сільський голова с. Стирти Черняхівського району

60.

Кисельчук Віталій Миколайович

Заст. Черняхівського селищного голови Черняхівського району

61.

Павловський Юрій Семенович

Технічний директор ВАТ „ЕК „Житомиробленерго”

62.

Турбал Володимир Андрійович

Заст. директора філії ВАТ „Укртелеком”

63.

Войцицький Анатолій Павлович

Куратор молодіжний екологічної спілки Житомирщини

64.

Чайнюк Микола Михайлович

Голова товариства лісників Житомирської області

65.

Омельчак Петро Петрович

Голова президії обл. ради українського товариства охорони природи

66.

Бура Світлана Вікторівна

Головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю державного управління екології

67.

Семенюк Микола Миколайович

Головний спеціаліст відділу екології державного управління екології

68.

Лещенко Тетяна Іванівна,

Грач Ігор Володимирович

Представник обласної державної телерадіокомпанії

69.

Гебрич Оксана Дмитрівна

Представник Обласного радіо

70.

Сорока Сергій Володимирович

Представник телевізійної студії „Союз-ТВ”

71.

Ригун Аліна Іванівна

Представник газети „Житомирщина”

72.

Грабовський Франц Йосипович

Представник радіостанції „РадіоКлубFM

73.

Кавун Олексій Дем’янович

Представник газети „Глос України”

74.

Петрина Надія Андріївна

Представник національного радіо України

75.

Шуст

Представник радіостанції „Крок”

76.

Гоцалюк

Представник газети „Інтерес”

77.

Орлов Олександр Олександрович

Завідувач лабораторії радіаційної екології лісу Поліського філіалу Укр НДІЛГА

78.

Лабунська Віра Михайлівна

Директор еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

79.

Омельчак Петро Петрович

Голова обласної президії товариства українське товариство охорони природи

80.

Малярчук Петро Михайлович

Куратор та перший голова Житомирської молодіжної екологічної ліги

81.

Чайнюк Микола Михайлович

Голова товариства лісників Житомирської області

 

 

 

м. Макарів (22.02.2007)

1.

Джон Реншоу

Консультант ЄБРР

2.

Майкл Холгейт

Консультант ЄБРР

3.

Галіч Ірина Валентинівна

Консультант

4.

Шинкаренко Володимир

Перекладач-консультант

5.

Ракович Оксана Василівна

Консультант

6.

Козира Ірина Валеріївна

Головний спеціаліст Мінпаливенерго

7.

Ходаківський Анатолій Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва НЕК «Укренерго»

8.

Воробей Лариса Василівна

Заст. начальника служби розробки перспективних інвестиційних програм та проектів будівництва

9.

Шевчук Іван Степанович

Заступник начальника служби форм власності та цінних паперів НЕК  Укренерго»

10.

Обухов Анатолій Георгійович

Заступник головного інженера інституту «Укренергомережпроект»

11.

Бондаренко Олександр Михайлович

Директор Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

12.

Лопушко Леонід Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

13.

Баранівський Анатолій Михайлович

Директор Житомирських МЕМ Центральної ЕС                       НЕК „Укренерго”

14.

Закусило Микола Олександрович

Заступник директора з загальних питань Житомирських МЕМ Центральної ЕС                       НЕК „Укренерго”

15.

Ільєнко Юрій Іванович

Директор Київських МЕМ Центральної ЕС         НЕК „Укренерго”

16.

Фєдотов Юрій Валерійович

Начальник сектора служби капітального будівництва Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

17.

Забела Юрій Володимирович

Голова Макарівської РДА

18.

Левковський Петро Іванович

Заст. голови Макарівської РДА

19.

Тарасенко Володимир Васильович

Головний державний санітарний лікар Макарівсь-кого району

20.

Сидоренко Петро Андрійович

Головний лікар Макарівської районної лікарні

21.

Швидкий Микола Андрійович

Голова земельної комісії Макарівської райради

22.

Вараницький Микола Данилович

Голова Макарівської райради

23.

Українець Надія Петрівна

Сільський голова Гаврончинської сільської ради

24.

Федорченко Ніна Григорівна

Депутат Гаврончинської сільської ради

25.

Кожух Віра Сергіївна

Власник землі в с. Зурівна Макарівського району

26.

Вареник Юрій Олександрович

Представник ТРК „Авис” смт. Макарів

27.

Колісник Сергій Іванович

Старший диспетчер Макарівського РЕМ

28.

Коваленко Петро Михайлович

Директор Королівського сільського господарства Макарівського району

29.

Коваленко Іван Гаврилович

Водій

30.

Кубицька Людмила Петрівна

Сільський голова Забуянської сільської ради

31.

Підвисоцька Олена Андріївна

Сільський голова Королівської сільської ради

32.

Потапенко Ніна Михайлівна

Депутат Забуянської сільської ради

33.

Мельнікова Тетяна Володимирівна

Депутат Забуянської сільської ради

34.

Кулагін Олександр Олександрович

Інженер фабрики „Світанок”

35.

Мочернюк Дар’я Миколаївна

Адміністратор з питань внутрішньої політики Макарівської РДА

36.

Карпець Володимир Арсентійович

Начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Макарівської РДА

37.

Заглинський Анатолій Олександрович

Сільський голова Кодрянської сільської ради

38.

Шабанова Світлана Анатоліївна

Начальник управління праці пенсійного фонду

39.

Мерешко Володимир Андрійович

Директор Королівського сільського господарства кооперативу „Росія”

40.

Войницький Володимир Іванович

Землемір

41.

Денисенко Феофан Федотович

Начальник відділу страхової компанії „Оранта” смт. Макарів

42.

Лагодний Олег Васильович

Начальник управління державного казначейства Макарівської РДА

43.

Гартфіль Віктор Омелянович

Начальник відділу освіти Макарівської РДА

44.

Коваль Ігор Андрійович

Керуючий Макарівським філіалом

Ощадбанку

45.

Бохан Петро Григорович

Депутат Наливайківської сільської ради

46.

Жегалко Володимир Анатолійович

Головний інженер фабрики „Світанок”

47.

Кунаков Павло Олегович

Начальник відділу надзвичайних ситуацій Макарівської РДА

48.

Хавченко Михайло Володимирович

Начальник Макарівського цеху поштового зв’язку (ЦПЗ №4) Укрпошти

49.

Головатень Сергій Михайлович

Заступник голови управління житлового господарства Київської облдержадміністрації

50.

Полегешко Станіслав Йосипович

Завідуючий відділенням Медичного училища      смт. Макаров

51.

Данілюк Ірина Володимирович

Директор КПП „Гарнітура”

52.

Ащенко Надія Василівна

Директор школи № 2 смт. Макаров

53.

Радченко Марина Михайлівна

Сільський голова Наливайківської сільської ради

54.

Омельченко Сергій Григорович

Депутат Наливайківської сільської ради

55.

Мартенович Валентин Васильович

Секретар голови Макарівської селищної ради

 

 

 

м. Вишневе (23.02.2007)

1.

Джон Реншоу

Консультант ЄБРР

2.

Майкл Холгейт

Консультант ЄБРР

3.

Галіч Ірина Валентинівна

Консультант

4.

Роберт Адамчик

Головний спеціаліст з питань навколишнього середовища ЄБРР

5.

Єрьоміна Ольга Юріївна

Банкір, постійне представництво ЄБРР в м. Києві

6.

Шинкаренко Володимир

Перекладач-консультант

7.

Ракович Оксана Василівна

Консультант

8.

Козира Ірина Валеріївна

Головний спеціаліст Мінпаливенерго

9.

Ходаківський Анатолій Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва НЕК «Укренерго»

10.

Воробей Лариса Василівна

Заст. начальника служби розробки перспективних інвестиційних програм та проектів будівництва

11.

Шевчук Іван Степанович

Заступник начальника служби форм власності та цінних паперів НЕК  Укренерго»

12.

Обухов Анатолій Георгійович

Заступник головного інженера інституту «Укренергомережпроект»

13.

Бондаренко Олександр Михайлович

Директор Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

14.

Лопушко Леонід Миколайович

Заступник директора з капітального будівництва Центральної ЕС НЕК „Укренерго”

15.

Ільєнко Юрій Іванович

Директор Київських МЕМ Центральної ЕС         НЕК „Укренерго”

16

Пащенко Олена Вікторівна

Координатор роботи з дітьми та молоддю Всеукраїнської Екологічної Ліги

17.

Удовик Оксана Олегівна

Представник Всеукраїнської Екологічної Громадської Організації „Мама-86”

18.

Ревенкова О.К.

Представник українського товариства стійкого розвитку

19.

Лисенко Ольга Борисівна

Представник українського відділення міжнародної спілки „Екологія людини”

20.

Шевченко Надія Юріївна

Представник СЕЕ Bank Watch в НОЦУ

21.

Новиков Ігор

експерт Центру дослідження проблем громадянського суспільства

22.

Будякова Тетяна

Представник бюро екологічних розслідувань

 

 


Лист адміністратору Усі права захищені, копіювання та відтворення тексту можливе за умови посилання на джерело - офіційний сайт НЕК "Укренерго" © Укренерго, 2002 р.